Hoşgeldiniz.
Hoşgeldiniz!

Siz yenisiniz galiba buralarda yanılıyormuyum,
Yeniler forumumuzun tüm özelliklerinden yararlana bilmek için kayıt ol butonuna tıklayıp ücretsiz üye oluyorlar sizde olmak istemezmisiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz.
Hoşgeldiniz!

Siz yenisiniz galiba buralarda yanılıyormuyum,
Yeniler forumumuzun tüm özelliklerinden yararlana bilmek için kayıt ol butonuna tıklayıp ücretsiz üye oluyorlar sizde olmak istemezmisiniz.
Hoşgeldiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Game Maker indir

Game Maker indir Empty Game Maker indir

Mesaj tarafından Dj-Tual Çarş. Kas. 24, 2010 10:55 pm

Game Maker

Sürüm : 6.1
Boyut : 3.54 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : Mark Overmars
Eklenme Tarihi : 29-11-2005 (sourcerzerox)

»»» [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] «««

Tanıtım:
Temel olarak bir oyun tasarım/üretim programı olan Game Maker ile tek kişi/multiplayer, 2D/3D oyunlar tasarlayabilirsiniz.

Programın en büyük özelliği hem gelişmiş hem de acemi düzeydeki kullanıcılara hitap edebilmesi. Oyun tasarlarken ister kendi scripttinden (Game Maker Language="Java, Delphi karışımı bir dil") isterseniz sürükle bırak yöntemiyle geliştirilmiş aksiyon menüsünden ve hatta isterseniz ikisini birden kullanarak yapabilirsiniz. Program sade ve anlaşılabilir arabirimi, kullanım dersleri(İngilizce) ve örnek oyunlar sayesinde çok kolay olarak hayalinizdeki oyunları gerçekleştirebilirsiniz.

6.1 sürümüyle yeni 3D fonksiyonlar ile yeni efektler gelmekte.

Demo sürümde bu özellikler faydalanamadığınız gibi yaptığınız oyunlara reklam eklemeye devam etmektedir.

Programın tam sürümü 15€/20$ olup sitesinden kredi kartı ile temin edilebilir. Full versiyonunda programa 3D özellikler eklenmektedir.

Sistem Gereksinimleri:
- Microsoft Windows 98/ME/NT/2000/XP
- 8MB (16MB önerilir) 3D ekran kartı
- 16/32 bit ses kartı
- DirectX 8.0

6.1 Özellikleri
- Yeni 3D fonksiyonları
- Yeni efektler
Dj-Tual
Dj-Tual
Admin

Rep : 10844