Hoşgeldiniz.
Hoşgeldiniz!

Siz yenisiniz galiba buralarda yanılıyormuyum,
Yeniler forumumuzun tüm özelliklerinden yararlana bilmek için kayıt ol butonuna tıklayıp ücretsiz üye oluyorlar sizde olmak istemezmisiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz.
Hoşgeldiniz!

Siz yenisiniz galiba buralarda yanılıyormuyum,
Yeniler forumumuzun tüm özelliklerinden yararlana bilmek için kayıt ol butonuna tıklayıp ücretsiz üye oluyorlar sizde olmak istemezmisiniz.
Hoşgeldiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pes 2011 | İNTERNETTEKİ EN HIZLI LİNK | FULL | TEK LİNK

Pes 2011 | İNTERNETTEKİ EN HIZLI LİNK | FULL | TEK LİNK  Empty Pes 2011 | İNTERNETTEKİ EN HIZLI LİNK | FULL | TEK LİNK

Mesaj tarafından Dj-Tual Ptsi Kas. 22, 2010 3:26 am

PES 2011 | İNTERNETTEKİ EN HIZLI LİNK | FULL | TEK LİNK | TÜRKÇE

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Açıklama : Son zamanların en çok oynanan futbol oyunu olan PES (Pro Evolution Soccer) 2011 oyununu çıkardı.Ve bu oyunun ilk Almancası çıktı.Tabii herkes DEMO sunu indirdi denedi.Bence DEMO kötü olmuş önümdeki adama pas atıyorum adam gidiyor taç atıyor [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Neyse uzatmıyim konuya geçelim.Arkadaşlar bu Alman sürümüdür.Ama size Türkçe Dil Paketi vereceğim.Oyunun nerdeyse tamamını Türkçeleştirecektir.Evet konu başlığındaki gibi internetin en hızlı PES 2011 FULL linkidir.İndirdiğinizde hızını göreceksiniz bahsetmeme gerek yok [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

PES 2011 Önerilen sistem gereksinimleri:

• CPU: Core 2 Duo E6700 2,66 düzeyinde veya Athlon 64 X2 Dual Core 5800 +
  • RAM: 2 GB veya daha fazla
  • Ekran kartı:GeForce 8800 GTS veya Radeon HD 3800 serisi 512MB 3,0 desteği Pixel Shader
  • Boş alan: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
  • Direct X: 9, 10
Minimum sistem gereksinimleri:

• CPU: Pentium 4 2.5 GHz veya eşdeğeri Athlon performans
  • Bellek: 1 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce FX Seviyesi veya ATI Radeon 9700 128MB Pixel Shader
  • Boş alan: 8 GB
  • İşletim sistemi: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
  • DirectX 9

Oyun İçi Görüntüler :

http: //fs79. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Boşluklar olmadan kopyalayın ve IDM ye URL Ekleden Atın)
yada
http: //fs80.[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Boşluklar olmadan kopyalayın ve IDM ye URL Ekleden Atın)

NOT : Oyun ilk Almanya'da çıktığı için dili Almancadır. Türkçeye çevirmek için aşağıdaki dil paketini indirip

" c:/program files / KONAMI / Pro Evolution Soccer 2011 / img " dosyasının içine atıyoruz ve oyun türkçe oluyor. AYRICA EX.UA DOSYALARINI İDM (İnternet Download Manager) İLE İNDİRİN. İyi Oyunlar..!

Yapamazsınız diye resimli anlatım yapmayıda düşündüm işte :

Linki olarak yapcaksınız boşlukları silin orjinal link size [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] URL Ekle var tıklayın en sol üstte menü de yabancı dil olursa bulursunuz yine.

Bakın işte oldu! İndirmeyi başlat diyip indirin ve hızı kendi gözünüzle görün!

İŞTE İNANMAYANLARA KANIT HIZ :

En Son Olarak Türkçe Dil Paketi : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Not : (Hotfileden Premium Hızda Dosya İndirmek İçin :
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])
Dj-Tual
Dj-Tual
Admin

Rep : 10846
Teşekkür : 0

https://fixoyun.yetkin-forum.com

- Similar topics